Якір пила дискова Eurotec 185 (155*38 5-з/право)

Опис
Якір (ротор) (155*38 5-з право) пилки дискової (циркулярної) Eurotec 185. Хвостовик: 5-з право; Загальна довжина: 155 мм; Діаметр пакета: 38 мм; Довжина пакета: 56 мм; Діаметр колектора: 25 мм; Нижній підшипник: 6 мм; Верхній підшипник: 9 мм; Відстань між підшипниками: 127 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurotec |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 56 мм |
| Між підшипниками | 127 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴

