Якір перфоратора Makita HR 2450 (152 * 32 5-з / право) PRO аналог 515668-4



Опис
Якір для перфоратора Craft CBH 850 / ODWERK BPH 2650 RE / ПРОТОН ПЕ-870 / П / ВОРСКЛА ПМЗ 800-26 М Підходить на перфоратори HR2020, HR2440, HR2440F, HR2450, HR2450F, HR2450FT, HR2450FT, HR2450T. хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 152 діаметр пакета (мм): 32 довжина пакета (мм): 45 діаметр колектора (мм): 22 нижній підшипник: 7 верхній підшипник: 9 відстань між підшипниками (мм): 110
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 114 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴

