Якір дриль Bosch PSB 400 RE (138*35 4-з /ліво) аналог 2604011048

Опис
Якір (ротор) VJ-Parts дрилі для Bosch PSB 400 RE (138 * 35 4-з ліво) - 2604011048 хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 138 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 37 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 98 Підходить для дрилі Bosch: PSB 350, PSB 380 RE, PSB 400 RE Для шуруповерта Bosch GSR 1000 RE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 37 мм |
| Між підшипниками | 98 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 138 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

