Якір перфоратор Wintech 1050( 159*47 5-з /право)

Опис
"Якір (ротор) перфоратора Wintech 1050 (159 * 47 5-з право) хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 159 діаметр пакета (мм): 47 довжина пакета (мм): 42 діаметр колектора (мм): 30 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 127 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wintech |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 47 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Між підшипниками | 127 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

