Якір пила ланцюгова Парма М( 253*50 посадка на вал)



Опис
"Якір (ротор) пили ланцюгової Парма М (253 * 50 посадка 11мм) хвостовик: посадка 11мм загальна довжина (мм): 253 діаметр пакета (мм): 50 довжина пакета (мм): 77 діаметр колектора (мм): 37 нижній підшипник (мм): 12 (201) верхній підшипник (мм): 17 відстань між підшипниками (мм): 194 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Електропила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 17 мм |
| Діаметр пакета | 50 мм |
| Довжина пакета | 77 мм |
| Між підшипниками | 194 мм |
| Нижній підшипник | 12 мм |
| Загальна довжина | 253 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴

