Якір болгарка Sturm 125 AG90111( 156*39 шпонка 8мм)



Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Sturm 125 AG90111 (156 * 39 шпонка 8 мм) хвостовик: шпонка 8мм загальна довжина (мм): 156 діаметр пакета (мм): 39 довжина пакета (мм): 51 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 130 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 39 мм |
| Довжина пакета | 51 мм |
| Між підшипниками | 130 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 156 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 584 ₴

