Якір перфоратор Интерскол П- 30 900 Вт( 158*35 5-з /вліво)


Опис
"Якір (ротор) перфоратора Интерскол П-30 900W (158 * 35 5-з ліво) хвостовик: 5-з ліво загальна довжина (мм): 158 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 48 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 124 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 48 мм |
| Між підшипниками | 124 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 842 ₴

