Якір перфоратора Makita HR4001C /4011C (174*41 6-з ліво) GUA аналог 513633-7

Опис
Заводський якір (ротор) 513633-7 (174 * 41 6-з ліво), відмінної якості, підходить для перфоратора електричного Makita (Макіта) моделей HR4001C, HR4010C, HR4011C. Хвостовик: 6-з ліво; загальна довжина (мм): 174; діаметр пакета (мм): 41; довжина пакета (мм): 40; діаметр колектора (мм): 27; нижній підшипник (мм): 8; верхній підшипник (мм): 12; відстань між підшипниками (мм): 110.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 110 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 174 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴

