Якір лобзик Stern JS 80( 156*35 5-з /вліво)

Опис
"Якір (ротор) лобзика Stern JS 80 (156 * 35 5-з ліво) хвостовик: 5-з ліво загальна довжина (мм): 156 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 53 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 122 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Лобзик |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 53 мм |
| Між підшипниками | 122 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 156 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴

