Якір дрилі Metabo SB660 (149 * 35 5-з / право) аналог 310007840

Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts дрилі для Metabo SBE 660 (149 * 35 5-з право) хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 149 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 39 діаметр колектора (мм): 24 нижній підшипник (мм): 6 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 103 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 39 мм |
| Загальна довжина | 149 мм |
| Між підшипниками | 103 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴

