Якір перфоратор DeWalt 25500/25600( 192*44 7-з /ліво)



Опис
Якір (ротор) VJ-Parts перфоратора для DeWalt 25500, DeWalt 25600 (192*44 7-з ліво). Хвостовик: 7-з ліво; Загальна довжина: 192 мм; Діаметр пакету: 44 мм; Довжина пакету: 51 мм; Діаметр колектора: 28 мм; Нижній підшипник: 10 мм; Верхній підшипник: 12 мм; Відстань між підшипниками: 130 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 44 мм |
| Довжина пакета | 51 мм |
| Загальна довжина | 192 мм |
| Між підшипниками | 150 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴

