Якір перфоратора Bosch GBH 2-24 (153*35 6-з /ліво) PRO 1614010227



Опис
Якір для перфоратора Bosch GBH 2-24 DFR - 1614010227 хвостовик: 6-з ліво загальна довжина (мм): 153 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 44 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник: 7 верхній підшипник: 9 відстань між підшипниками (мм): 117 Підходить для перфоратора Bosch: GBH 2 SR, GBH 2-24 DFR, GBH 2-24 DSR Техас 1100 Вт ТА-01-351, EDON ED-2603A, Витязь ПЕ-1400, BAUTEC BBH 950E, Сталь SDS-Plus П 24-7 Р
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 44 мм |
| Загальна довжина | 153 мм |
| Між підшипниками | 117 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586 ₴

