Якір болгарка Topex 850 Вт (163 * 33 посадка 7мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Topex 850W (163 * 33 посадка 7мм) хвостовик: посадка 7мм загальна довжина (мм): 163 діаметр пакета (мм): 33 довжина пакета (мм): 54 діаметр колектора (мм): 24 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 131 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 33 мм |
| Довжина пакета | 54 мм |
| Загальна довжина | 163 мм |
| Між підшипниками | 131 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴

