Якір болгарка Topex 960 Вт( 170*39 штифт 8мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Topex 960W (170 * 39 шпонка 8 мм) хвостовик: шпонка 8мм загальна довжина (мм): 170 діаметр пакета (мм): 39 довжина пакета (мм): 54 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 136 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 39 мм |
| Довжина пакета | 54 мм |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Між підшипниками | 136 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴

