Якір рубанка Makita 1901 (147*32 посадка 10мм) аналог 511938-9

Опис
Заводський якір (ротор) VJ-Parts рубанка для Makita 1901 (147 * 32 посадка 10мм) - 511938-9. Хвостовик: посадка 10мм; загальна довжина (мм): 147; діаметр пакета (мм): 32; довжина пакета (мм): 45; діаметр колектора (мм): 22; нижній підшипник (мм): 7; верхній підшипник (мм): 10; відстань між підшипниками (мм): 113.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Рубанок |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Загальна довжина | 147 мм |
| Між підшипниками | 113 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴

