Опис
Підшипник 6306 RS SKF (30 * 72 * 19) гума
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Вид запчастини | Підшипник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Пильник | гума |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴

