Якір болгарка Powertec PT 706 180-я / 1400w (207 * 46,5 шліц 9мм різьблення)
Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Powertec PT 706 (207 * 46,5 шліц 9мм) хвостовик: шліц 9мм загальна довжина (мм): 207 діаметр пакета (мм): 46,5 довжина пакета (мм): 39 діаметр колектора (мм): 30 нижній підшипник (мм): 9 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 169 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 46.5 мм |
| Довжина пакета | 39 мм |
| Між підшипниками | 169 мм |
| Нижній підшипник | 9 мм |
| Загальна довжина | 207 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴

