Якір перфоратора Makita HR5000K (178*49,5 6-з / право) аналог 514886-1

Опис
Заводський якір (ротор) VJ-Parts відмінної якості для перфоратора Makita HR5000K / HR5000 (178*49,5 6-з право) - 518478-8, Хвостовик: 6-з право; загальна довжина (мм): 178; діаметр пакета (мм): 49,5; довжина пакета (мм): 41; діаметр колектора (мм): 36; нижній підшипник (мм): 10; верхній підшипник (мм): 12; відстань між підшипниками (мм): 136.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 49.5 мм |
| Довжина пакета | 41 мм |
| Між підшипниками | 136 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 178 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴

