Якір перфоратора Makita HR2470 (165*35 6-з / право) PRO аналог 515289-2


Опис
Якір (ротор) для перфоратора Makita HR2460, HR2470, HR2470FT, РИТМ ПЕ-1050; ELTOS ПЕ-1200; Кraissman 920 BH 24; FORTE PLRH 24-8 R; Кіровець КП 10-24Г; Procraft BH 1350; Арсенал 900W. Хвостовик: 6-з право загальна довжина (мм): 165 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 40 діаметр колектора (мм): 22 нижній підшипник: 7 верхній підшипник: 10 відстань між підшипниками (мм): 121.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 121 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴

