Якір перфоратор Skil (Bosch) 1755 (650w) (160*37 6-з право) 2610393207


Опис
Якір (ротор) перфоратора Skil Parkside PEBH 1000, Skil KH3104 (160 * 37 6-з право) - 2610393207 хвостовик: 6-з право загальна довжина (мм): 160 діаметр пакета (мм): 37 довжина пакета (мм): 57 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 125
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 37 мм |
| Довжина пакета | 57 мм |
| Між підшипниками | 125 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴

