Опис
"Якір (ротор) дрилі Зеніт ЗДП-1000 (161,5 * 35 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 161,5 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 45 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 125 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 125 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 161.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴


