Якір полірування Makita 9227C (195 * 41 6-з / ліво) аналог 516308-7



Опис
Заводський якір (ротор) VJ-Parts відмінної якості для полірування Makita 9227CB, Makita 9237CB (195 * 41 6-з ліво конус) - 516308-7. Хвостовик: 6-з ліво конус; загальна довжина (мм): 195; діаметр пакета (мм): 41; довжина пакета (мм): 55; діаметр колектора (мм): 27; нижній підшипник (мм): 8; верхній підшипник (мм): 12; відстань між підшипниками (мм): 138.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 138 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 589 ₴

