Якір дриль BOSCH PSB - 550 RE( 153*35 4-з /ліво)

Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts дрилі для Bosch PSB-550 RE (153 * 35 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 153 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 42 діаметр колектора (мм): 22 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 113 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Між підшипниками | 113 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 153 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴

