Якір шлифмашина Stern BS 533x76( 124*41 посадка 8мм)

Опис
"Якір (ротор) шліфувальної машини Stern BS 9901, Іжмаш 1150 (126 * 41 посадка 8 мм) хвостовик: посадка 8мм загальна довжина (мм): 126 діаметр пакета (мм): 41 довжина пакета (мм): 31 діаметр колектора (мм): 27 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 98 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stern |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 31 мм |
| Між підшипниками | 98 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 126 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586 ₴

