Якір відбійного молотка Makita HM1303 VJ Parts (193*54 7-з право) аналог 516703-1

Опис
Заводський якір (ротор) VJ-Parts відмінної якості, в бондажной обмотки для відбійного молотка Makita HM1303, Makita HM1303B (193 * 54 7-з право) - 516703-1. Хвостовик: 7-з право; загальна довжина (мм): 193; діаметр пакета (мм): 54; довжина пакета (мм): 50; діаметр колектора (мм): 36; нижній підшипник (мм): 10; верхній підшипник (мм): 15; відстань між підшипниками (мм): 147.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Відбійний молоток |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 15 мм |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Між підшипниками | 147 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 193 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264 ₴

