Якір болгарка DWT WS08 - 115/WS08 - 125/WS08 - 115V/WS08 - 125V/WS08 - 115T/WS08 - 125T оригінал ( 160*35 посад



481 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56336-1143
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Якорь для болгарки DWT WS08-125T хвостовик: посадка 8мм общая длина (мм): 160 диаметр пакета (мм): 35 длина пакета(мм): 48 диаметр коллектора (мм): 25 нижний подшипник: 8 верхний подшипник: 10 расстояние между подшипниками (мм): 127
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 48 мм |
| Між підшипниками | 127 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴

