Якір Дриль Зеніт Профі ЗДП-710 (148 * 35 5-з / вліво)

Опис
"Якір (ротор) дрилі Зеніт Профі ЗДП-710 (148 * 35 5-з ліво) хвостовик: 5-з ліво загальна довжина (мм): 148 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 40 діаметр колектора (мм): 23,5 нижній підшипник (мм): 6 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 113 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт Профі |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 113 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 148 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586 ₴

