Якір болгарка Stern AG- 125 P-C / STURM AG9012V (168 * 40 шпонка 8 мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Stern 125 PC (168 * 40 шпонка 8 мм) хвостовик: шпонка 8мм загальна довжина (мм): 168 діаметр пакета (мм): 40 довжина пакета (мм): 52 діаметр колектора (мм): 26 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 137 якір болгарка Stern 125 PC / STURM AG9012V "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 40 мм |
| Довжина пакета | 52 мм |
| Між підшипниками | 137 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 168 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586 ₴

