Якір пила ланцюгова Wintech 1600( 183*45 посадка 10мм)


Опис
"Якір (ротор) пили ланцюгової Wintech 1600 (183 * 45,5 посадка 10мм) хвостовик: посадка 10мм загальна довжина (мм): 183 діаметр пакета (мм): 45,5 довжина пакета (мм): 40 діаметр колектора (мм): 38,5 нижній підшипник (мм): 8 (8Х19-698) верхній підшипник (мм): 12 (201) відстань між підшипниками (мм): 140 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wintech |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Електропила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 45.5 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 140 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 183 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 196 ₴

