Опис
"Якір (ротор) лобзика Craft-Tec 650, Craft-Tec 750 (153 * 35 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 153 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 47 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 120 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft-Tec |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Лобзик |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 47 мм |
| Між підшипниками | 120 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 153 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴


