Опис
Якір (ротор) VJ-Parts для перфоратора Bosch GBH 5-40 DСE (185 * 46 7-з прямо) 1 клас - 1614011098 хвостовик: 7-з прямо загальна довжина (мм): 185 діаметр пакета (мм): 46 довжина пакета (мм): 35 діаметр колектора (мм): 30 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 132 Підходить для перфоратора Bosch: GBH 5-40 DCE, GBH 5-40 DE Для відбійного молотка Bosch: GSH 5 CE, GSH 5 E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 46 мм |
| Довжина пакета | 35 мм |
| Між підшипниками | 132 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴



