Якір відбійний молоток Темп 6 зуб( 198*57 6-з / право)

Опис
"Якір (ротор) відбійного молотка Bautec BHS 11 (198 * 57 6-з право) хвостовик: 6-з право загальна довжина (мм): 198 діаметр пакета (мм): 57 довжина пакета (мм): 41 діаметр колектора (мм): 36 нижній підшипник (мм): 12 верхній підшипник (мм): 15 відстань між підшипниками (мм): 152 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Відбійний молоток |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 15 мм |
| Діаметр пакета | 57 мм |
| Довжина пакета | 41 мм |
| Між підшипниками | 152 мм |
| Нижній підшипник | 12 мм |
| Загальна довжина | 198 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴

