Якір Перфоратор Зеніт ЗПП- 1200 профі( 159*39 4-з /право)

Опис
"Якір (ротор) перфоратора Зеніт ЗПП-1200 Профи (159 * 39 4-з право) хвостовик: 4-з право загальна довжина (мм): 159 діаметр пакета (мм): 39 довжина пакета (мм): 43 діаметр колектора (мм): 26 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 127 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 39 мм |
| Довжина пакета | 43 мм |
| Між підшипниками | 127 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴

