Якір дриль 2-х швидкісна Einhel Ferm 1050Вт( 165*38 5-з /право)

Опис
"Якір (ротор) дрилі Ferm 1050W (165 * 38 5-з право) хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 165 діаметр пакета (мм): 38 довжина пакета (мм): 45 діаметр колектора (мм): 26 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 134 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 134 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

