Якір відбійний молоток Bosch 11E( 208*54 7-з /прямо)



Опис
Якір (ротор) VJ-Parts відбійного молотка для Bosch GSH 11 E (208 * 54 7-з прямо) - 1614011072 хвостовик: 7-з прямо загальна довжина (мм): 208 діаметр пакета (мм): 54 довжина пакета (мм): 42 діаметр колектора (мм): 37 нижній підшипник (мм): 10 верхній підшипник (мм): 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Відбійний молоток |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 20 мм |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Між підшипниками | 112 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 208 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴

