Якір болгарка Тандем 125( 158*35 посадка 7,5мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Тандем МШК2-12-125Е (158 * 35 посадка 7,5мм) хвостовик: посадка 7,5мм загальна довжина (мм): 158 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 48 діаметр колектора (мм): 24 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 126 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 48 мм |
| Між підшипниками | 126 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴

