Якір болгарки Makita 9525NB (144*32 під вал 6мм / шліц) аналог 517303-0



Опис
Якір (ротор) VJ-Parts болгарки (УШМ) для Makita 9525NB (144*32 під вал 6мм / шліц) – 517303-0. Хвостовик: під вал 6мм / шліц; Загальна довжина: 144 мм; Діаметр пакета: 32 мм; Довжина пакета: 46 мм; Діаметр; колектора: 22 мм; Нижній підшипник: 6 мм; Верхній підшипник: 10 мм; Відстань між підшипниками: 112,5 мм. Підходить для моделі Makita (Макіта) болгарки: 9524NB, 9525NB. Підходить для моделі Makita (Макіта) бензорізу: DPC6430, DPC6431, DPC7330, DPC7331, DPC8132.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 47 мм |
| Між підшипниками | 115 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 144 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471 ₴

