Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts дрилі для Фіолент МСУ 9-16 RE (151 * 35 5-з право) хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 151 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 47 діаметр колектора (мм): 24 нижній підшипник (мм): 6 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 122 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 47 мм |
| Між підшипниками | 122 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 151 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴


