Якір мережевий шуруповерт Интерскол Ш-8 / 700ЕР (151,5 * 35 5-з / право) 3904020100

Опис
"Якір (ротор) шуруповертамережевого Интерскол Ш-700 ер (151,5 * 35 5-з право) хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 151,5 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 45 діаметр колектора (мм): 24 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 118 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 118 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 151.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴

