Якір болгарки Bosch GWS 11-125 (167 * 35 посадка 8 мм) PRO 1604010A21


Опис
Якір для болгарки Bosch GWS 11-125 (167 * 35 посадка 8 мм) серія PRO - 1604010A21 хвостовик: посадка 8мм загальна довжина (мм): 167 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 42 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 123 Підходить для болгарки (УШМ) Bosch: GWS 11-125 CI, GWS 11-125 CIE, GWS 11-125 CIH
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Між підшипниками | 123 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 167 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴

