Опис
Якір (ротор) дрилі Темп 950, Іжмаш 1250, Іжмаш ID 321, Bort BSM-900, Алмаз АДУ-1300 (163 * 38 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 163 діаметр пакета (мм): 38 довжина пакета (мм): 39 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 128
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 39 мм |
| Між підшипниками | 128 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 163 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴


