Якір болгарка Craft 230 2500W( 216*57 шпонка 10мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Craft 230 2500W (216 * 57 шпонка 10мм) хвостовик: шпонка 10мм загальна довжина (мм): 216 діаметр пакета (мм): 57 довжина пакета (мм): 62 діаметр колектора (мм): 38 нижній підшипник (мм): 9 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 173 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 57 мм |
| Довжина пакета | 62 мм |
| Між підшипниками | 173 мм |
| Нижній підшипник | 9 мм |
| Загальна довжина | 216 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴

