Якір рубанок Интерскол Р-110-01 (159 * 43 10мм різьба) 4904020100



Опис
"Якір (ротор) рубанка Интерскол Р-110-01 (159 * 43 посадка 10мм) хвостовик: посадка 10мм загальна довжина (мм): 159 діаметр пакета (мм): 43 довжина пакета (мм): 55 діаметр колектора (мм): 27 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 127 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Рубанок |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 43 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 127 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴

