Опис
Кнопка дриля 3.5А без реверсу. Ширина клавіші: 11 мм; Довжина клавіші: 20 мм; Ширина основи: 17 мм; Довжина основи: 29 мм; Висота основи: 34 мм; Струм: 3,5А.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Основні | |
| Номінальна сила струму | 3.5 А |
| Фіксація положення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Дриль |
| довжина клавіші | 20 |
| ширина клавіші | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴




