Якір Рубанок Ижмаш 1550( 147*40 різьблення 8мм)

Опис
"Якір (ротор) рубанка Іжмаш 1550 Іжмаш EP 900 (147 * 40 посадка 8 мм) хвостовик: посадка 8мм загальна довжина (мм): 147 діаметр пакета (мм): 40 довжина пакета (мм): 40 діаметр колектора (мм): 24 нижній підшипник (мм): 6 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 118 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іжмаш |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Рубанок |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 40 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 118 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 147 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 584 ₴

