Якір болгарки Maktec 954 (152 * 32 шпонка 7,5мм) аналог 510181-7



Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts болгарки (УШМ) для Maktec 954 (152 * 32 шпонка 7,5мм) хвостовик: шпонка 7,5мм загальна довжина (мм): 152 діаметр пакета (мм): 32 довжина пакета (мм): 56 діаметр колектора (мм): 21 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 123 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 56 мм |
| Між підшипниками | 123 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴

