Якір перфоратор HILTI TE - 76( 164*48 7-з /прямо)

Опис
"Якір (ротор) перфоратора HILTI TE-76 (164 * 48 7-з прямо) хвостовик: 7-з прямо загальна довжина (мм): 164 діаметр пакета (мм): 48 довжина пакета (мм): 36 діаметр колектора (мм): 29 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 15 відстань між підшипниками (мм): 120 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 15 мм |
| Діаметр пакета | 48 мм |
| Довжина пакета | 36 мм |
| Між підшипниками | 120 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 164 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 028 ₴

