Якір болгарка Зеніт ЗУШ-230/2400 Профи / Black Master 230 (206 * 52 шпонка 10мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Зеніт ЗУШ-230/2400 пр Профі, Зеніт Black Master №1 (206 * 52 шпонка 10мм) хвостовик: шпонка 10мм загальна довжина (мм): 206 діаметр пакета (мм): 52 довжина пакета (мм): 54 діаметр колектора (мм): 37 нижній підшипник (мм): 9 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 161 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 52 мм |
| Довжина пакета | 54 мм |
| Між підшипниками | 161 мм |
| Нижній підшипник | 9 мм |
| Загальна довжина | 206 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 117 ₴

