Якір Мережевий шуруповерт Ижмаш 720( 115*33 9-з прямо)

Опис
"Якір (ротор) саморезоверта мережевого Іжмаш 720, Іжмаш ED 306 (115 * 33 9-з прямо) хвостовик: 9-з прямо загальна довжина (мм): 115 діаметр пакета (мм): 33 довжина пакета (мм): 29 діаметр колектора (мм): 18 нижній підшипник (мм): 6 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 92 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іжмаш |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 33 мм |
| Довжина пакета | 29 мм |
| Між підшипниками | 92 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴

