Якір перфоратор Тандем 1650 Вт ( 167*39 4-з /ліво)



Опис
Якір (ротор) перфоратора Тандем 1650W (166,5 * 39 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 166,5 діаметр пакета (мм): 39 довжина пакета (мм): 37 діаметр колектора (мм): 26 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 128
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 39 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Між підшипниками | 128 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 166.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴

